Ženský slet po druhé v Ruprechtově 20. 8. 2017

Ženský slet po druhé v Ruprechtově 20. 8. 2017
10. Srpen, 2017

Ženský slet po druhé v Ruprechtově na Vyškovsku

Potřebujete vypnout v proudu balení, vybalování a praní z táborů, dovolených a chat?

Chcete si udělat čas jen pro sebe?

Nabízí se vám celý den relaxace a aktivního odpočinku u jógy a vlastní tvorby.

Jste tu naprosto správně, protože není nic lepšího než udělat to nejlepší pro své tělo, ducha i duši……

Pro všechny účastnice ženského sletu pořádaného 20.8.2017 V Ruprechtově

Ruprechtov je malebná obec na Vyškovsku obklopená lesy a loukami. Při příjezdu od Jedovnic vás přivítá nádherný Větrný mlýn a malebná došková chaloupka. Pro přijíždějící od Vyškova uvítání ztělesňuje socha Svatého Norberta a kostel Svatého Václava, u kterého zahnete po cestě dolů a přijedete k Hasičské zbrojnici. Přímo naproti ní domek se zahradou, bránou a brankou s nápisem Poradna Chamomilla.

 

Místo konání
Ruprechtov 42, 683 04, zahrada a dům

https://mapy.cz/zakladni?x=16.8529607&y=49.3276637&z=17&source=addr&id=9182560

spojení autobus z nádraží Vyškov č.167 nástupiště 10  nebo Brno Stará osada – Jedovnice – Ruprechtov integrovaná doprava. Místní obchod 5min od domu a v sobotu otevřen do 12h.

 

 

Hostitelka
Romana Šebestová maminka 4dětí a terapeutka přes bylinky, homeopatii a čínskou medicínu www.chamomilla.cz, hostem setkání sochařka Romana Korečková, úžasný člověk a skvělá sochařka, která vás povede vaší vlastní tvorbou zvonkohry z hlíny nebo květináčku na bylinky nebo jen kočičky pro radost. Inspirace Galerie V-ateliér.

Začátek setkání: v 9h

Konec akce: v 17h a pro zájemce posezení u ohně v ženském kruhu a vyprávěním indiánských příběhů. Večerní strava je ve vlastní režii, opékat nad ohněm můžete cokoli J

Cena: platíme na místě 700Kč

V ceně hlína, glazura, vypálení, oběd pečený na bylinkách ze zahrady, zelenina a ovoce ze zahrádky od Romanky, studánková voda ve džbánech s bylinkami a jako dárek míchané bylinkové čaje s sebou na přání přímo z vlastního sběru divokých bylinek z luk a lesa.

 

 

Co sebou?
Hlavně  KRÁSNÉ POČASÍ …. jídlo dle vlastního uvážení na rautové stolky k potěšení všech, něco na sezení v trávě

(karimatka, deka),  pohodlné oblečení (bude se pracovat s hlínou), kdo chce plavky a zaplavat si v místním rybníku, sešit na poznámky a vše, co ještě uznáte za vhodné…

 

 

Co nechat doma
asi partnery a všechno, co zatěžuje mysl a duši….

 

 

V plánu hostitelky je
Uvítání a představení se, spojení v jednotu formou zpěvu nejstarší mantry světa Gayatri mantra, uvolnění těla jógovým cvičením Pozdrav Slunci, vlastní tvorba z hlíny pod vedením sochařky Romany Korečkové, uvolnění a dechové cvičení za použití akupunktury, meditace v hladině alfa, ženský kruh u ohně s indiánskými příběhy, témata dle vašich přání a láska k sobě.

 

PS: Necháme se unášet vlastní energií přítomnosti

 

Závazné přihlášky posílejte na info@chamomilla.cz  nebo na tel. 602 278 184

Kategorie | Ostatní