Setkání se zajímavým hostem

Setkání se zajímavým hostem
5. Září, 2017

Září je v plném proudu, nový školní rok začíná a dovolená končí. Máte pocit, že byste potřebovali oddech a relax po dovolené?

Říkáte si, kdyby tak jeden den klidu a volna? Je tu den přesně pro vás s milým hostem Poradny Chamomilla Gabrielou Vágnerovou a její tvorbou.

 

Pro všechny účastníky setkání pořádaného 24.9.2017 V Ruprechtově

Ruprechtov je malebná obec na Vyškovsku obklopená lesy a loukami. Při příjezdu od Jedovnic vás přivítá nádherný Větrný mlýn a malebná došková chaloupka. Pro přijíždějící od Vyškova uvítání ztělesňuje socha Svatého Norberta a kostel Svatého Václava, u kterého zahnete po cestě dolů a přijedete k Hasičské zbrojnici. Přímo naproti ní domek se zahradou, bránou a brankou s nápisem Poradna Chamomilla.

 

Místo konání
Ruprechtov 42, 683 04, zahrada a dům podle počasí  (krásná zahrada s velkým ohništěm nebo velký pokoj s kuchyní a krbem a nezapomenutelnou atmosférou J) https://mapy.cz/zakladni?x=16.8529607&y=49.3276637&z=17&source=addr&id=9182560 spojení autobus z nádraží Vyškov č.167 nástupiště 10  nebo Brno Stará osada – Jedovnice – Ruprechtov integrovaná doprava.

 

Hostitelka
Poradny Chamomilla Romana Šebestová maminka 4dětí a terapeutka přes bylinky, homeopatii a čínskou medicínu www.chamomilla.cz

hostem setkání Gábina Vágnerová velmi zajímavý člověk, milá a skromná žena, která žije v krásném dřevěném srubu obklopena přírodou a tvoří nádherné šperky z korálků. Každý šperk je originální ruční výroba a dýchá z něj nadšení, srdečnost a láska.

 

Začátek setkání: v 9h

Konec akce: v 17h  Podle počasí možnost posezení u ohně. Večerní strava je ve vlastní režii J

 

Cena: platíme na místě 700Kč

V ceně korálky a komponenty k výrobě šperků, studánková voda ve džbánech ze studánky přímo z místa, při chladném počasí bylinkové čaje s vlastního sběru Romanky, oběd pečený na bylinkách, během dne k dispozici zelenina a ovoce. Jako dárek pro každého jeho vlastní numerologický popis osobnosti dle data narození.

 

Co sebou
Pohodlné oblečení , sešit na poznámky, krabičku na výrobky a dobrou náladu.

 

V plánu hostitelky je
Uvítání a představení se, spojení v jednotu formou zpěvu nejstarší mantry světa Gayatri mantra, uvolnění těla Hathayogou, vlastní tvorba šperků pod vedením Gábinky, povídání o Indonésii, přírodě a pralese s paní Marií Bajerovou, meditační cvičení svobody metodou Brandon Bays a povídání na vaše přání.

 

PS: Osvoboďme svůj nekonečný potenciál….

 

Závazné přihlášky i s datem a hodinou vašeho narození posílejte na info@chamomilla.cz  nebo na tel. 602 278 184

Kategorie | Ostatní