Pozvánka na ženský slet v Ruprechtově 5. 8. 2017

Pozvánka na ženský slet v Ruprechtově 5. 8. 2017
24. Červenec, 2017

Ženský slet tentokrát V Ruprechtově na Vyškovsku

Tak co říkáte, prázdniny jsou v plném proudu, děti pečlivě přerozděleny babičkám nebo psychicky zdatným a odpočatým vedoucím táborů nebo dokonce už ve vlastních hnízdech? A teď přemýšlíte co právě s volným časem, který jste si tak horko těžko pro sebe vyšetřila nebo se naopak nudíte k uzoufání?

 

Hledáte svůj další směr? To jste tu naprosto správně, protože není nic lepšího než udělat to nejlepší pro své tělo, ducha i duši……

Pro všechny účastnice ženského sletu pořádaného 5. 8. 2017 V Ruprechtově

Ruprechtov je malebná obec na Vyškovsku obklopená lesy a loukami. Při příjezdu od Jedovnic vás přivítá nádherný Větrný mlýn a malebná došková chaloupka. Pro přijíždějící od Vyškova uvítání ztělesňuje socha Svatého Norberta a kostel Svatého Václava, u kterého zahnete po cestě dolů a přijedete k Hasičské zbrojnici. Přímo naproti ní domek se zahradou, bránou a brankou s nápisem Poradna Chamomilla.

 

Místo konání
Ruprechtov 42, 683 04, zahrada a dům

https://mapy.cz/zakladni?x=16.8529607&y=49.3276637&z=17&source=addr&id=9182560

spojení autobus z nádraží Vyškov č.167 nástupiště 10  nebo Brno Stará osada – Jedovnice – Ruprechtov integrovaná doprava. Místní obchod 5min od domu a v sobotu otevřen do 12h.

 

Hostitelka
Romana Šebestová maminka 4dětí a terapeutka přes bylinky, homeopatii a čínskou medicínu www.chamomilla.cz, hostem setkání Soňka Pokorná, kterou mnozí už znáte a jiné z vás poznáte.

Začátek setkání: v 9.30h – 10h

 

Konec akce
V 18h a pro zájemce a ubytované posezení u ohně v ženském kruhu s indiánskými bubny a vyprávěním indiánských příběhů. K ohni je možné si přinést pivko nebo vínko nápoj Bohů. Večerní strava je ve vlastní režii, opékat nad ohněm můžete cokoli.

Cena
Platíme na místě 700Kč

V ceně malířské plátno, olej na potření plátna, olejové barvy, podkladové akvarely, rychlokurz malby olejem na mokré plátno, oběd pečený na bylinkách ze zahrady, zelenina a ovoce ze zahrádky od Romanky, studánková voda ve džbánech s bylinkami a jako dárek míchané bylinkové čaje s sebou na přání přímo z vlastního sběru divokých bylinek z luk a lesa.

 

Co sebou?
Hlavně  KRÁSNÉ POČASÍ …. jídlo dle vlastního uvážení na rautové stolky k potěšení všech, něco na sezení v trávě ( karimatka, deka),  pohodlné oblečení ( bude se malovat olejem & ndash; vhodná je i stará košile.), kdo chce plavky a zaplavat si v místním rybníku, sešit na poznámky a vše, co ještě uznáte za vhodné…

 

Co nechat doma
Asi partnery a všechno, co zatěžuje mysl a duši….

 

V plánu hostitelky je
Uvítání a představení se, spojení v jednotu formou zpěvu nejstarší mantry světa, rozvoj intuice a vizualizační cvičení, uvolnění těla chi-kung cvičením smíchem a třepáním, rychlokurz olejomalby na mokré plátno velice jednoduchá technika i pro úplné začátečníky, uvolnění a jógové cvičení, meditace, úplňkové rituály vnitřní Cesta, ženský kruh u ohně s indiánskými bubny a indi&a acute;nskými příběhy, témata dle vašich přání a všeobjímající sebeláska.

 

Ubytování
Pro účastnice z dalekých končin je možnost objednat si ubytování přímo na místě i se snídaní 200Kč/ osoba/ noc

 

PS: Necháme se unášet přátelským vesmírem J

 

Závazné přihlášky posílejte na info@chamomilla.cz a objednávky ubytování na tel. 602 278 184.

Kategorie | Ostatní