Veselé Velikonoce 2018

1. Duben, 2018

24. Prosinec, 2017

5. Září, 2017

Září je v plném proudu, nový školní rok začíná a dovolená končí. Máte pocit, že byste potřebovali oddech a relax po dovolené?

Říkáte si, kdyby tak jeden den klidu a volna? Je tu den přesně pro vás s milým hostem Poradny Chamomilla Gabrielou Vágnerovou a její tvorbou.

10. Srpen, 2017

Ženský slet po druhé v Ruprechtově na Vyškovsku

Potřebujete vypnout v proudu balení, vybalování a praní z táborů, dovolených a chat? Chcete si udělat čas jen pro sebe? Nabízí se vám celý den relaxace a aktivního odpočinku u jógy a vlastní tvorby. Jste tu naprosto správně, protože není nic lepšího než udělat to nejlepší pro své tělo, ducha i duši……

Pro všechny účastnice ženského sletu pořádaného 20.8.2017 V Ruprechtově

Ruprechtov je malebná obec na Vyškovsku obklopená lesy a loukami. Při příjezdu od Jedovnic vás přivítá nádherný Větrný mlýn a malebná došková chaloupka. Pro přijíždějící od Vyškova uvítání ztělesňuje socha Svatého Norberta a kostel Svatého Václava, u kterého zahnete po cestě dolů a přijedete k Hasičské zbrojnici. Přímo naproti ní domek se zahradou, bránou a brankou s nápisem Poradna Chamomilla.

24. Červenec, 2017

Ženský slet tentokrát V Ruprechtově na Vyškovsku

Tak co říkáte, prázdniny jsou v plném proudu, děti pečlivě přerozděleny babičkám nebo psychicky zdatným a odpočatým vedoucím táborů nebo dokonce už ve vlastních hnízdech? A teď přemýšlíte co právě s volným časem, který jste si tak horko těžko pro sebe vyšetřila nebo se naopak nudíte k uzoufání?  

Hledáte svůj další směr? To jste tu naprosto správně, protože není nic lepšího než udělat to nejlepší pro své tělo, ducha i duši……

Pro všechny účastnice ženského sletu pořádaného 5. 8. 2017 V Ruprechtově Ruprechtov je malebná obec na Vyškovsku obklopená lesy a loukami. Při příjezdu od Jedovnic vás přivítá nádherný Větrný mlýn a malebná došková chaloupka. Pro přijíždějící od Vyškova uvítání ztělesňuje socha Svatého Norberta a kostel Svatého Václava, u kterého zahnete po cestě dolů a přijedete k Hasičské zbrojnici. Přímo naproti ní domek se zahradou, bránou a brankou s nápisem Poradna Chamomilla.

1. Květen, 2017

Jednoduchý návod na přípravu:

  1. košík voňavých růží
  2. vysoký hrnec
  3. dva napařováky na sebe
  4. voda – ze studánky
  5. poklice otočit
  6. čistá vyvařená miska
  7. mísa ledu
  8. 2h na mírném ohni
  9. kondenzovaná růžová voda stéká do misky
využití: postřik na obličej, relaxace, dobrá nálada, při porodu….