Homeopatie

e43473e436_52894698_o2

Homeopatie je druhým nejrozšířenějším medicínským oborem hned za tradiční čínskou a indickou medicínou. Léčebný systém homeopatie založil německý lékař Samuel Hanemann v roce 1834. Homeopatický princip byl znám již před tisíci lety, kdy lékař Hippokrates používal podobné léky a podobné léčil podobným také slavný alchymista Paracelsus.

 

Základní pravdou homeopatie je poučka similia similibus curantur, podobné se léčí podobným. Objevitel Samuel Hanemann vyvinul zvláštní ředící postup, kdy se z mateční tinktury látky několikerým ředěním-potencováním a třepáním připraví jedinečná léčivá substance. Homeopatický lék je indikován podle celostního přístupu ke klientovi a všech jeho symptomů v celkovém obrazu. Důraz je kladen na individuální přístup k člověku a ne k nemoci.

 

Úkolem homeopatie je zlepšit celkový zdravotní stav člověka a zvýšit jeho imunitu. Organismus pak sám je schopen odstranit různá onemocnění a to i chronická. Cílem homeopatie není potlačit symptomy nemoci, ale naopak vynést na světlo pravou podstatu a příčinu onemocnění pomocí informace podané v homeopatickém konstitučním léku. Z disharmonie nemocí organismu, těla, mysli a ducha přejít zpět do harmonie zdraví člověka.

 

Co nabízím

Indikaci Vašeho konstitučního homeopatického léku, který Vás pokrývá celkově jak na fyzické úrovni, tak Vaši konstituci, Vaši mentalitu a emoce i psychiku. V dnešní době je známo již přes 6tisíc homeopatických léků a já pro Vás indikuji ten jediný Váš lék. Tento konstituční lék Vám přinese informaci na jemněhmotné úrovni  a dotkne se jádra Vašeho problému. Povedu Vás jemně cestou zpět ke zlepšení zdraví formou dobře zvolené potence (ředění) léku. Jsem s Vámi od začátku přes celý proces až do výrazného zlepšení Vašeho stavu.

 

Přijeďte Vy ke mně, do energetického místa domku v Ruprechtově a společně s terapií získáte světlo do svého srdce. Nebo přijedu k Vám domů do místa pro Vás známého a bezpečného. Hlavně u dětí jezdím do rodin s ohledem na jedinečnost jejich bytosti. Důležité je, aby domov byl pro dítě harmonický. Pokud tomu tak z nějakého důvodu není, ráda Vás přivítám u nás a mohu pro Vás a Vaše děťátko nedaleko přijet. Jste z daleka? Nevadí. Spojíme se přes skype homeolady ve videohovoru. Povíte mi vše, co máte na srdci, a najdeme společné řešení Vašeho problému.

 

Důležité jsou konzultace formou mailu nebo skype a kontroly při setkání vždy jednou za 2měsíce. Pokud Vás zastihne akutní problém v kteroukoli denní nebo noční hodinu volejte na číslo 602 278 184. Po zaregistrování ,,Akutní“ se spolu domluvíme na tzv. balíčku první pomoci, který budete u sebe vždy mít a při jakémkoli problému jsme společně schopni jej řešit okamžitě. Pokud máte individuální potřebu řešení Vašich potíží, zavolejte mi a domluvíme se spolu.

 

Homeopatie nepotlačuje symptomy nemoci, ale dává jim průchod k uzdravení vnitřního problému, který tyto symptomy způsobil. Jako symfonický orchestr, který hraje nádhernou skladbu a někde v druhé řadě praskne houslím struna. Slyšíme jemnou disharmonii, jen nevíme přesně kde. Konstituční lék najde nejen housle, ale i strunu a přivede systém organismu k opravě. Přeji Vám život plný harmonie a lásky.

Speciální homeopatické léky

Setkáváte se ve svém životě se základními homeopatickými léky a souzníte s jejich účinky? Pak je tu pro vás přehled zajímavých speciálních homeopatických léků, které vám představím do hloubky jejich působení.

 

Jakým způsobem se k těmto lékům dostanete? Při poradenství u specialisty homeopata vám bude lék doporučen a vy si jej objednáte v zahraniční lékárně v Evropě. Lék k vám dorazí do 3-5dnů.

 

Nikdy to nebylo jednodušší, jako je to právě dnes. V dnešní době je možnost získat pro sebe ten nejpodobnější homeopatický lék z více jak 6 000 léků, které jsou popsané v Materiích Medikách a pečlivě zařazeny podle symptomů do homeopatických repetorií.

 

Přehled a popis základních homeopatických léků zde.

 

Poraďte se on-line zde.