Homeopatie pro rodinu

Homeopatie pro rodinu
20. Květen, 2017

Dárek pro vás Ebook zdarma

+ 50% sleva na konzultaci v poradně Chamomilla

Máte malé děti? Máte vnoučata? Čekáte rodinu?

 
Právě pro vás je videokurz Homeopatie pro rodinu. Naučíte se porozumět více jak 80 homeopatickým lékům a velmi jednoduše se orientovat v klíčových příznacích zdravotního problému vašeho dítěte. Seznámíte se s principy první pomoci, jak snadno a rychle podat homeopatický lék v akutním stavu člověka. Naučíte se správně rozebrat případ u chronického stavu opakující se nemoci a vybrat konstituční homeopatický lék pro své dítě nebo své bližní.

Rodina a homeopatie patří v dnešní době nového životního stylu a zájmu o přírodu k alternativnímu řešení bez chemie a antibiotik. Máte doma malé miminko nebo čekáte na jeho příchod? Právě první rok dítěte je nejdůležitější pro vytvoření jeho vlastní imunity pro další zdravý rozvoj. Naučíte se jak zvládnout těhotenství v klidu a užít si každý trimestr naplno. Odměnou vám bude klidný spánek a šťastné, spokojené dítě.

Řekneme si, jaká běžná dětská onemocnění můžeme řešit homeopaticky hned a to i s pomocí bylinek, které běžně najdeme v přírodě. Naučíme se nejen připravit si čaj na různé neduhy, ale i masti a tinktury.

Co teprve takové noční můry nebo pomočování? Řešíte právě tento problém ve vaší rodině? Zvládneme jej společně homeopaticky hravě a s lehkostí.

Domácí homeopatická lékárnička je u tohoto videokurzu Homeopatie pro rodinu samozřejmostí. Všechny léky zde uvedené jsou volně dostupné v lékárnách.

Právě Vy jste tím nejlepším homeopatem pro své dítě, protože právě Vy znáte své dítě lépe než kdokoli jiný. Naučíte se velmi jednoduchou metodou rozpoznat, který homeopatický lék podat v daném případě. Pomůžete tak nejen své rodině, ale také sami sobě k vnitřnímu klidu a spokojenému životu.

 

Videokurz naleznete zde.

 

Máte dotaz? Napište mi.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Kategorie | Videokurzy