Čínské byliny

paragraph_right_zoom_2145Čínské bylinky společně s akupunkturou jsou hlavním pilířem tradiční Čínské medicíny. Bylinné směsi jsou speciálně sestaveny podle starých receptur císařské dynastie Ming a jejich synergické působení blahodárně ovlivňuje zdraví a vitalitu člověka. Vysoké dávky mg bylin ve směsích zaručují okamžitý účinek na fyzické tělo a psychiku člověka z důvodů vyrovnání harmonie jin a jang. Pojďme společně odhalit taje bylinných směsí a jejich působení na lidský organismus. 

Doplňky stravy plné směsí čínských bylin, vitamínů a minerálních látek od firmy Starlife jsou na trhu již 19let. Při výrobě je dbáno na původ používaných rostlin, bylin a surovin, na jejich zpracování a koncovou výrobu produktů, včetně balení do ekologických plastových obalů bez ftalátů. Výrobce je garantem kvality s certifikátem GMP správné výrobní praxe.

 

Výrobky obsahují vysoké množství mg léčivých látek a vzájemných unikátních směsí podle starých čínských receptur dynastie Ming. Tekuté přípravky neobsahují žádné procento alkoholu a jsou vhodné jak pro malé děti tak pro člověka i s vě tším zdravotním postižením. Nosičem tekutých výrobků je čistá voda upravena jedinečnou metodou reverzní osmózy za pomocí speciálních filtrů s drahým kamenem Turmalínem patentovaných firmou Starlife.

 

Poradenství a doporučení produktů čínské medicíny od firmy Starlife je zdarma.

 

Máte zájem o poradenství a sestavení čínských bylin na míru?

 

Vyplňte online dotazník v menu poradenství na dálku a do dvou dnů obdržíte doporučení produktů zdarma.