Akupunktura a energetická psychologie – EFT

eft-emotional-freedom-technique

Emotional Freedom Techniques je terapie emoční svobody. Opírá se o principy akupunktury.  Jemným poklepem na akupunkturní body vedené po meridiánových drahách uvolňuje emoční bloky mysli usazené hluboko v buněčné paměti těla. Přináší osvobození a celkové uvolnění  s okamžitým zlepšením zdravotního stavu. Negativní myšlenky utvářejí v našem energetickém systému trhlinu s emoční odezvou a to vyvolává fyzickou disharmonii těla.

 

Jemná a citlivá terapie velmi pomáhá v akutních stavech, u psychických traumat, mezilidských vztahů, často i v případech kde nic jiného nepomohlo. Zakladatelem EFT je Gary Graig, který vyšel z metody psychologa Rogera Callahama a vyzdvihl přímé spojení emočních problémů s energetickým systémem lidského těla. Dnes už si stále více lidí uvědomuje, že energie v nás existuje. Emocionální zdraví je neodmyslitelnou podmínkou tělesného zdraví. EFT funguje rychle a přináší velkou úlevu.

 

Co nabízím

Terapie EFT je terapií akutního stavu i opakujících se problémů – bolestí, psychické disharmonie, strachů, fóbie, traumat hluboko uložených, mezilidských vztahů, nízkého sebevědomí a dalších specifických problémů. Pracuji s dospělými a dětmi od 8let. Díky EFT ve velmi krátké době – 15min-30min se Vám znatelně uleví. Může být indikována i jako doplňková terapie k prohloubení a zrychlení léčebného procesu. Při výrazných blocích na emoční úrovni jsou vhodná 2-3 sezení.

 

Na terapii EFT přijeďte za mnou, nebo se můžeme spojit přes skype ve videohovoru.  Základním principem je psychologický zvrat způsobený sebe zamítnutím, negativním myšlením, ke kterému často dochází v podvědomí, aniž si to uvědomujeme. Terapie EFT Vám přinese dosažení svobody od emočních problémů na celý život.